FP1008R1-R150-R Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Eaton - Electronics Division FP1008R1-R150-R
Tau Wae: FP1008R1-R150-R
Kaihanga / Waitohu: Coiltronics (Eaton)
Tuhinga o mua: FIXED IND 150NH 79A 0.17MOHM SMD
Ngā Rauemi:
1.FP1008R1-R150-R.pdf ···
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Momo -
    Te manawanui ±10%
    Rahi / Rahi 0.425' L x 0.315' W (10.80mm x 8.00mm)
    Te whakangungu Unshielded
    Raupapa FP1008
    Ratonga -
    Q @ Freq -
    Paa / Case Nonstandard
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -40°C ~ 125°C
    Huanga hua Uara huanga
    Momo Tae Surface Mount
    Rauemi - Kore Ferrite
    Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100 kHz
    Inangarangi 150 nH
    Teitei - Tae (Max) 0.315' (8.00mm)
    Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
    DC Resistance (DCR) 0.17mOhm
    Whakatauranga o naianei (AMPS) 79 A
    Nāianei - kōkiri (Isat) 90A