Maori
| Tau Wae: | FP1008R1-R150-R |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Coiltronics (Eaton) |
| Tuhinga o mua: | FIXED IND 150NH 79A 0.17MOHM SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $1.3849 |
| 10+ | $1.2904 |
| 25+ | $1.1906 |
| 50+ | $0.9923 |
| 100+ | $0.9327 |
| 250+ | $0.8335 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | - |
| Te manawanui | ±10% |
| Rahi / Rahi | 0.425' L x 0.315' W (10.80mm x 8.00mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | FP1008 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | - |
| Paa / Case | Nonstandard |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | Ferrite |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 100 kHz |
| Inangarangi | 150 nH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.315' (8.00mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - |
| DC Resistance (DCR) | 0.17mOhm |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 79 A |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | 90A |




FIXED IND 180NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 470NH 61A 0.29MOHM SMD
FIXED IND 180NH 74A 0.18MOHM SMD
FIXED IND 270NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 120NH 74A 0.18MOHM SMD
FIXED IND 220NH 74A 0.18MOHM SMD
FIXED IND 150NH 65A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 120NH SMD
FIXED IND 120NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 150NH 74A 0.18MOHM SMD
FIXED IND 300NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 180NH 63A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 270NH 74A 0.18MOHM SMD
IND FLAT PAC, 150NH, 50A,2 PADS,
FIXED IND 390NH 61A 0.29MOHM SMD
FIXED IND 100NH 65A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 150NH 63A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 220NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 120NH 63A 0.17MOHM SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
FP1008R1-R150-REaton - Electronics Division |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|