Maori
| Tau Wae: | CD4044BD3 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Harris Corporation |
| Tuhinga o mua: | CMOS QUAD NAND R/S LATCH |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $6.7545 |
| 200+ | $2.6146 |
| 500+ | $2.5232 |
| 1000+ | $2.4768 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3V ~ 18V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-SOIC |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pūhera | Bulk |
| Momo putanga | Tri-State |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Momo | S-R Latch |
| Nga Rohe Whaiaro | 4 |
| Wā Maroa - Te Whakatairanga | 50ns |
| I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa | 6.8mA |
| Takahanga | 1:1 |
| Tau hua hua | CD4044 |




R-S LATCH, LOW LEVEL TRIGGERED
IC QUAD NAND R/S LATCH 16SOIC
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-DIP
IC LATCH NAND R/S QUAD 3ST 16DIP
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
RCA DIP
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
IC LATCH NAND R/S QUAD 3ST 16DIP
R-S LATCH, LOW LEVEL TRIGGERED
TI TSSOP16
IC NOR R/S LTCH 3ST QUAD 16TSSOP
CD4044BD/3 RCA
FAIRCHILD DIP-16
R-S LATCH
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
IC QUAD NAND R/S LATCH 16SOIC
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/02/23
2025/01/24
2025/08/4
2024/10/23
CD4044BD3Harris Corporation |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|