Maori
| Tau Wae: | CD4044BD |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Texas Instruments |
| Tuhinga o mua: | IC QUAD NAND R/S LATCH 16SOIC |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.7007 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3V ~ 18V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-SOIC |
| Raupapa | 4000B |
| Paa / Case | 16-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Pūhera | Tube |
| Momo putanga | Tri-State |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Momo | S-R Latch |
| Nga Rohe Whaiaro | 4 |
| Wā Maroa - Te Whakatairanga | 50ns |
| I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa | 6.8mA, 6.8mA |
| Takahanga | 1:1 |
| Tau hua hua | CD4044 |
| CD4044BD Taipitopito PDF [English] | CD4044BD PDF - EN.pdf |




CD4044BD
Texas Instruments
Ko te CD4044BD he makawe S-R wha e whai ana i ngā putanga tri-āhua. He wāhanga o te whānau rongonui CMOS 4000B tēnei, ā, ka mahi i raro i te roa paku o te 3V ki te 18V.
Ko ngā āhuatanga matua ko: he makawe S-R e whā, me ngā putanga tri-āhua; he taumata mana mōkihi whānui nō te 3V ki te 18V; he wāhanga nō te whānau CMOS 4000B; he tere te tāwhanga whakaputa i te 50ns.
Ko ngā painga nui he: ka taea te whakamahi i ngā puiā reo maha i ngā wāhi rerekē; ko ngā putanga tri-āhua hei tautoko i ngā tono bus; ko te hangarau CMOS tūmatanui e whakarite ana i te matekiri āhua o te haramana.
He pouaka whakauru o te mata āhua 16-SOIC (0.154
Kua mutu te wāhanga CD4044BD i Digi-Key. Heoi, kei reira ngā tauira tauwhāiti rerekē rānei. E taunaki ana kia whakapā ki tō tāukiri hoko mōētahi kōrero anō.
Ngā wāhi tono matua ko: ngā pūnaha rorohikurangi mō ngā bus; ngā pūnaha whakahaere digitā e pā ana ki te rorohiko; ngā atanga me ngā tono pereti hātepe.
Ko te pēke raraunga tino whakahaere mō te CD4044BD e wātea ana i tā mātou paetukutuku. E taunaki ana kia tāpirihia e kiritaki mō ngā whakaahua taipitopito me ngā mōhiotanga hangarau.
E taunaki ana kia riro i ngā kiritaki ētahi utu i tā mātou paetukutuku. Tukua mai he tono ināianei hei whiwhi hua i tēnei tuku wātake motuhaketanga.
IC QUAD NAND R/S LATCH 16SOIC
IC LATCH NAND R/S QUAD 3ST 16DIP
R-S LATCH, LOW LEVEL TRIGGERED
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
IC NOR R/S LTCH 3ST QUAD 16TSSOP
FAIRCHILD DIP-16
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
IC LATCH NAND R/S QUAD 3ST 16DIP
R-S LATCH, LOW LEVEL TRIGGERED
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
CD4044BD/3 RCA
IC NOR R/S LTCH 3ST QUAD 16TSSOP
CMOS QUAD NAND R/S LATCH
RCA DIP
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC
TI TSSOP16
IC NOR R/S LATCH 3ST QD 16-TSSOP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/08/29
2024/01/20
2024/08/22
2025/02/27
CD4044BDTexas Instruments |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|