Maori

| Tau Wae: | CPPLC7-A7BD-12.0TS |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Cardinal Components |
| Tuhinga o mua: | OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 300+ | $7.0966 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 5V |
| Momo | XO (Standard) |
| Paeke Paerewa | 300 |
| Rahi / Rahi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | FIPO™ CPPL |
| Ratonga | - |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Whakaputa | CMOS |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 2 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±60ppm |
| Rautanga | 12MHz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 12MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 45mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 50µA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |




XTAL OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 7.5000MHZ CMOS SMD
OSCILLATOR 3.3V PROGRM 3.2X5
XTAL OSC XO 27.1200MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 110.0000MHZ CMOS SMD
OSC XO 4.9152MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 28.6363MHZ CMOS SMD
OSC PROG CMOS 5V 100PPM EN/DS
OSC PROG CMOS 5V 100PPM STBY
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 6.5000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 49.1520MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 15.6200MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 40.6800MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 64.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 28.63636MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 64.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 120.0000MHZ CMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/20
2024/12/17
2025/03/6
2024/09/19
CPPLC7-A7BD-12.0TSCardinal Components |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|