Maori
| Tau Wae: | LTV-3150 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | LITEON |
| Tuhinga o mua: | OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8DIP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.4451 |
| 200+ | $0.1777 |
| 500+ | $0.1717 |
| 1000+ | $0.1688 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohiko - toha putanga | 15V ~ 30V |
| Putanga - Whakamotu | 5000Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.37V |
| Hangarau | Optical Coupling |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-DIP |
| Raupapa | LTV-3150 |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 42ns, 50ns |
| Whakaritea te Whakawhānui Nui (Max) | 120ns |
| Whakatakotoranga Tangata tpLH / tpHL (Max) | 400ns, 400ns |
| Paa / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| I teie nei - Whakaputanga Whakaeke | 1A |
| I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa | 800mA, 800mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 25 mA |
| Aratau Tae Maeatanga Maama (Min) | 15kV/µs |
| Tau hua hua | LTV-3150 |
| Tari Whakaaetanga | cUR, IEC/EN/DIN, UR |
| LTV-3150 Taipitopito PDF [English] | LTV-3150 PDF - EN.pdf |




LTV-3150
Lite-On Inc. Y-IC he kaihautū kounga o ngā hua Lite-On, ā, ka whakarato i ngā hua tino pai me ngā ratonga ki ngā kiritaki.
Ko te LTV-3150 he kaiwhakawhitinga ā-tere, ā-ahu rihi, he tautoko māramatanga i ngā whakaoti. He mea hanga hei whakamahi i ngā whakahaere ahumahi me ngā pakihi, kāore hoki he hiko whiriwhiri me te manawanui ki ngā rerenga haruru teitei.
Kotahi te arahina whiringa māramatanga
Te mana whakakakahaki 5000V rms
Te parenga piri matua 15kV/μs
Te roa o te taiwhanga tuku 400ns
Te roa o te wa kaha o te rangi 120ns
Te wā ara ake/tōtika 42ns
Te pūngao teitei/tēheke 800mA
Te pūngao teitei/iti 1A
Te tere me te mana pūngao teitei
Te parenga haruru pai
Te mōkihi hiko mau tonu
Te whānui o te pāmahana whakahaere
Pouaka āhua puke
Pouaka 8-DIP (0.300
Ko te LTV-3150 he hua kaha-hao.
Kāore he tauira ōrite, ō rauemi hoki e wātea ana. Me whakapā atu ki tō mākete hokohoko mō ngā pārongo anō.
Ngā pūnaha whakahaere ahumahi
Ngā rauemi mana
Ngā tŪrei motore
Ngā taputapu whārei wiri
Ētahi atu wāhi e hiahiatia ana te tere-tere, te mana nui, me te hiko whiriwhiri
Kei te wātea te pepa raraunga tino mana mō te LTV-3150 i runga i tā tātou paetukutuku. Ōna hoki, he mea taunaki kia tango i te pepa raraunga.
E taunaki ana kia tono i te utu mō te LTV-3150 i runga i tā tātou paetukutuku. Tono inaianei kia whai hua ki tēnei tukuna here-tau kaore i rite ki ngā wāhi katoa.
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8SMD
LITEON DIP
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8DIP
LTV-352 LITE-ON
LTV-3120-ISO ISOCOM
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8DIP
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8DIP
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8SMD
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8SMD
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8SMD
OPTOISO 3.75KV DARLINGTON 4SOP
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8SMD
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8SMD
LTV-3120S-JC LITEON
LTV-314W-TA1 LITEON
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8DIP
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8SMD
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8DIP
LTV-3120JC LITE-ON
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
LTV-3150Lite-On Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|