Maori
| Tau Wae: | SN74LVC138APWG4 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Texas Instruments |
| Tuhinga o mua: | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūtake Toha Tae | Single Supply |
| Tuhinga o mua | 1.65V ~ 3.6V |
| Momo | Decoder/Demultiplexer |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-TSSOP |
| Raupapa | 74LVC |
| Paa / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Nga Rohe Whaiaro | 1 |
| I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa | 24mA, 24mA |
| Takahanga | 1 x 3:8 |
| Tau hua hua | 74LVC138 |
| SN74LVC138APWG4 Taipitopito PDF [English] | SN74LVC138APWG4 PDF - EN.pdf |




IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP
IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOIC
IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP
IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP
IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOIC
IC DECODER/DEMUX 1 X 3:8 16SO
IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP
IC DECODER/DEMUX 1X3:8 20BGA
IC DECODER/DEMUX 1 X 3:8 16SO
IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP
IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOIC
TI TSOP16
IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP
IC 3-8 LINE DECOD/DEMUX 16SO
TI TSSOP16
IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP
IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOIC
IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOIC
IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOIC
IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SN74LVC138APWG4Texas Instruments |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|