Maori

| Tau Wae: | 400LSY15000M90X181 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Rubycon |
| Tuhinga o mua: | CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $171.8895 |
| 200+ | $66.5201 |
| 500+ | $64.1813 |
| 1000+ | $63.0271 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 400 V |
| Te manawanui | ±20% |
| Te Rahi Whenua Whenua | - |
| Rahi / Rahi | 3.543' Dia (90.00mm) |
| Raupapa | LSY |
| Ripple Current @ Low Frequency | 33.5 A @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 46.9 A @ 10 kHz |
| Ratonga | - |
| Ko te poari | Polar |
| Paa / Case | Radial, Can - Screw Terminals |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -25°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Life @ Temp. | 5000 Hrs @ 85°C |
| Te Whakahaere Arataki | 1.236' (31.40mm) |
| Teitei - Tae (Max) | 7.244' (184.00mm) |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | - |
| Te kaha | 15000 µF |
| Nga tono | General Purpose |
| 400LSY15000M90X181 Taipitopito PDF [English] | 400LSY15000M90X181 PDF - EN.pdf |




CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
CAP ALUM 470UF 20% 400V SCREW
CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 680UF 20% 400V SCREW
CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
400LSY15000M90X181Rubycon |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|