Rubycon 400LSY15000M90X181
Tau Wae: 400LSY15000M90X181
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Tuhinga o mua: CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi:
1.400LSY15000M90X.pdf ···
Raraunga
LSY Series.pdf
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Putanga - Kua tohua 400 V
    Te manawanui ±20%
    Te Rahi Whenua Whenua -
    Rahi / Rahi 3.543' Dia (90.00mm)
    Raupapa LSY
    Ripple Current @ Low Frequency 33.5 A @ 120 Hz
    Ripple Current @ High Frequency 46.9 A @ 10 kHz
    Ratonga -
    Ko te poari Polar
    Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
    Huanga hua Uara huanga
    Pūhera Bulk
    Tae Mahi -25°C ~ 85°C
    Momo Tae Chassis Mount
    Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
    Te Whakahaere Arataki 1.236' (31.40mm)
    Teitei - Tae (Max) 7.244' (184.00mm)
    ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
    Te kaha 15000 µF