400LXW100MEFR16X30 Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Rubycon 400LXW100MEFR16X30
Tau Wae: 400LXW100MEFR16X30
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Tuhinga o mua: CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi:
1.400LXW100MEFR16.pdf ···
Raraunga
LXW Series.pdf
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Putanga - Kua tohua 400 V
    Te manawanui ±20%
    Te Rahi Whenua Whenua -
    Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
    Raupapa LXW
    Ripple Current @ Low Frequency 770 mA @ 120 Hz
    Ripple Current @ High Frequency 1.54 A @ 100 kHz
    Ratonga -
    Ko te poari Polar
    Paa / Case Radial, Can
    Huanga hua Uara huanga
    Pūhera Bulk
    Tae Mahi -40°C ~ 105°C
    Momo Tae Through Hole
    Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
    Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
    Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
    ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
    Te kaha 100 µF