Maori

| Tau Wae: | ABC61DTAZ |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Sullins Connector Solutions |
| Tuhinga o mua: | CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 10+ | $30.8652 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | - |
| Pānuitia atu | Dual |
| Pana | 0.100' (2.54mm) |
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | 61 |
| Tau o nga Tauranga | 122 |
| Momo Tae | Through Hole, Right Angle |
| Rauemi - Whakangungu | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ira | Female |
| Feature Feature | Flush Mount, Side Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Ngā āhuatanga | - |
| Momo Hoapā | Loop Bellows |
| Whakaaetanga Mea | Beryllium Copper |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 10.0µin (0.25µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Tae | - |
| Momo Kāri | Non Specified - Dual Edge |
| Kapeke Kaata | 0.062' (1.57mm) |
| Tau hua hua | ABC61 |




CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 122POS 0.100
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ABC61DTAZSullins Connector Solutions |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|