Maori
| Tau Wae: | ISO7721FBDWR |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Texas Instruments |
| Tuhinga o mua: | DGT ISOL 5000VRMS 2CH CAN 16SOIC |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $1.2826 |
| 10+ | $1.2512 |
| 30+ | $1.2312 |
| 100+ | $1.2098 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 2.25V ~ 5.5V |
| Putanga - Whakamotu | 5000Vrms |
| Momo | CAN, RS232, RS485 |
| Hangarau | Capacitive Coupling |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-SOIC |
| Raupapa | - |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 1.8ns, 1.9ns |
| Whakaritea te Whakawhānui Nui (Max) | 4.9ns |
| Whakatakotoranga Tangata tpLH / tpHL (Max) | 16ns, 16ns |
| Paa / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Te maha o nga pouaka | 2 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Te mana motuhake | No |
| Ngā Tauanga - Tapaha 1 / Tainga 2 | 1/1 |
| Raraunga Raraunga | 100Mbps |
| Aratau Tae Maeatanga Maama (Min) | 85kV/µs |
| Momo Channel | Unidirectional |
| Tau hua hua | ISO7721 |




ISO7721FBDWR
Texas Instruments - Ko te Y-IC he kaihoko kounga o ngā hua a Texas Instruments, ā, ka tukuna ki ngā kiritaki ngā hua me ngā ratonga pai rawa atu.
Ko te ISO7721FBDWR he kaiwhakakato mamaha-tere, iti-pūnga o te rorohiko mai i Texas Instruments. Ka whakamahi ia i te hangarau herekapo hei whakarato i te wehewehe 5000Vrms i waenga i te urunga me te putunga.
• 2-angoa taumata kotahi mō te wehe rorohiko
• Hangarau herekapo
• Wehewehe 5000Vrms
• Te mahinga wawe o te huringa toharite 85kV/µs
• Rere raraunga 100Mbps
• Tāpae tatari nui rawa atu 16ns
• Whakarerekē o te whanui o te paku 4.9ns
• Te wā timata ūnga 1.8ns/1.9ns
• Utu whakahoki 1.8V ki te 5.5V
• Te temperature mahi -55°C ki te 125°C
• Mōkī SOIC 16-pin
• Tukunga raraunga tere me te iti o te kaha
• Tiaki whānui mō te wehe i ngā mamati me ngā pehanga o te wā-tōkeke
• Mōkī pūtake mata o te papa hei whakamahere ki ngā hoahoa e raru ana te wāhi
Ko te ISO7721FBDWR he mōkī i runga i te mārō SOIC 16-pin (0.295
Ko te ISO7721FBDWR he hua mahi ia. He tauira kimi rarawe rānei kei a Texas Instruments, pērā i te ISO7721DBVR me te ISO7721DBBR. Tēnei koa, mō ngā pārongo tāpiri, tonoa tā mātou kapa hoko mā te paetukutuku.
He pai mō ngā tono maha pērā i te whakamahi wānanga ahumaharatanga, whakahaere motini, ngā pūkaha hiko, me ngā taputapu motokā, e hiahiatia ana te tukunga raraunga tere me te wehewhakahaere whai hua.
Ko te rārangi rarawe tino rongonui mō te ISO7721FBDWR kei te wātea ki runga i te paetukutuku a Texas Instruments. E taunakitia ana kia tikiake mai i tā mātou paetukutuku hei mōhiotanga taipitopito.
Ko te tohutohu kia riro i tētahi utu whakamīharo mā tō mātou paetukutuku. Kimihia he utu rānei, me tīmata i te tono mō te ISO7721FBDWR i tēnei wā!
DGTL ISO 5000VRMS 2CH 16SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH 8SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH 16SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
DGT ISOL 5000VRMS 2CH CAN 16SOIC
DGT ISOL 5000VRMS 2CH CAN 16SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
ISO7721D EVALUATION MODULE
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
TI SOIC16
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
ISO7721FBDWRTexas Instruments |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|