Maori
| Tau Wae: | ISO7721FDWVR |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Texas Instruments |
| Tuhinga o mua: | DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $26.1261 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 2.25V ~ 5.5V |
| Putanga - Whakamotu | 5000Vrms |
| Momo | General Purpose |
| Hangarau | Capacitive Coupling |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SOIC |
| Raupapa | - |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 1.8ns, 1.9ns |
| Whakaritea te Whakawhānui Nui (Max) | 4.9ns |
| Whakatakotoranga Tangata tpLH / tpHL (Max) | 16ns, 16ns |
| Paa / Case | 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Te maha o nga pouaka | 2 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Te mana motuhake | No |
| Ngā Tauanga - Tapaha 1 / Tainga 2 | 1/1 |
| Raraunga Raraunga | 100Mbps |
| Aratau Tae Maeatanga Maama (Min) | 85kV/µs |
| Momo Channel | Unidirectional |
| Tau hua hua | ISO7721 |
| ISO7721FDWVR Taipitopito PDF [English] | ISO7721FDWVR PDF - EN.pdf |




ISO7721FDWVR
Ko te Y-IC he tohunga tohatoha kounga o Texas Instruments, he kaihanga mōhiotia mō ngā waahanga hiko. Kei raro i tō mātou kawenga te whakarato ki ngā tāngata kiritaki o ngā hua pai me ngā ratonga pai.
Ko te ISO7721FDWVR he kaiwhakarite matatau pūkaha matihiko nō Texas Instruments. E kī ana ki ngā ara raraunga kotahi, ā, e whakamahi ana i te hangarau here kapara, hei tuku whakamunatanga tae atu ki te 5000V rms.
2 ara raraunga kotahi
Hangarau here kapara
Tukunga whakamunatanga tae atu ki te 5000V rms
Te mana-ārai mō te huringa ā-ahu o te 85kV/µs
Raraunga tere tae atu ki te 100Mbps
Tūnga whakararu iti o te 16ns
He whakamunatanga pono mō ngā tono ahumahi me ngā hauora
Rerehu raraunga tere nui
He pēke roa, he pērā pea huānga mata runga
He rerekē i ngā pāmahana mahi mai i te -55°C ki te 125°C
Ko te ISO7721FDWVR he peāka i roto i te 8-SOIC (0.295 inihi, 7.50mm te whanui) mō te hanga mata. E wātea ana i roto i te hōtaka Paka & Whakarākei (Tape & Reel).
Ko te ISO7721FDWVR he hua āhua. E wātea ana he tauira rite, pēnei i te ISO7721CDWVR. Me whakapā ki tō mātou rōpū hokohoko mā te paetukutuku mō ngā pārongo kia atu.
Te aunoa ahumahi
Ngā taputapu hauora
Ngā whakawhitiwhiti kōrero waea
Ngā kaiwhakarato hiko
Ko te rārangi taipitopito arowhai mō te ISO7721FDWVR kei runga i tō mātou paetukutuku. E taunākuitia ana te tikiake hei rapu mōhiohio hou mō te hua nei.
E taunāki ana kia tono kiritaki i te utu mō te ISO7721FDWVR ki runga i tō mātou paetukutuku. Tīkina he kīrotanga, ranea atu ki ngā pārongo mō tēnei tuku motuhake.
DGTL ISO 5000VRMS 2CH 16SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH 16SOIC
DGT ISOL 5000VRMS 2CH CAN 16SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH 8SOIC
PROTOTYPE
DGTL ISO 5000VRMS 2CH 16SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
TI SOIC16
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH 8SOIC
PROTOTYPE
DGTL ISO 3000VRMS 2CH 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH 16SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH 8SOIC
DGT ISOL 5000VRMS 2CH CAN 16SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
ISO7721FDWVRTexas Instruments |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|