Maori
| Tau Wae: | TPS53511RGTT |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Texas Instruments |
| Tuhinga o mua: | IC REG BUCK ADJ 1.5A 16QFN |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $2.8012 |
| 250+ | $1.0842 |
| 500+ | $1.0471 |
| 1000+ | $1.0279 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 0.76V |
| Putanga - Whakaputa (Max) | 5V |
| Momotuhi - Input (Min) | 2V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 18V |
| Topology | Buck |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | Yes |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-VQFN (3x3) |
| Raupapa | D-CAP2™ |
| Paa / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Adjustable |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Mahinga | Step-Down |
| Rautanga - Whakawhiti | 700kHz |
| Nama - Whakaputa | 1.5A |
| Tau hua hua | TPS53511 |
| TPS53511RGTT Taipitopito PDF [English] | TPS53511RGTT PDF - EN.pdf |




TPS53511RGTT
Ko tenei hua he hua na Texas Instruments. Ko Y-IC he kaiwhakarato kounga nui o ingoa Texas Instruments, kāore hoki e taea te rapu i ngā hua pai me ngā ratonga pai rawa atu mō kiritaki.
Ko te TPS53511RGTT he kaiwhakawātea DC/DC whakamāmā, 1.5A, 700kHz, he whakararu āhua, nō reira he pai mō ngā tono e hiahia ana ki te huri i te uara hiko. He pūnaha whakahaere D-CAP2 hei whakawhānui i te whaihua me te urupaki ā-taima pai rawa.
Tauira uara tānga he 0.76V ki te 5V
Āheinga i te wāhanga putanga o te 1.5A
Frequēnci wehewehe o te 700kHz
Whakakīa whakakāhua he nui te whaihua
Pūnaha D-CAP2 mō te whaihua tiketike me te urupaki ā-taima pai rawa
Tūpono whakamatao, mana aukati hau, me te aukati ringa hīkoia i te pākahiko,
Whakahaere aukati i te pānui nui, pānui iti, me te aukati tautohetohe pākahiko
Rahi uara hiko whānui nō te 2V ki te 18V
He kawe iti, he kete 16-VFQFN e pai ana mō ngā hoahoa iti
Nga momo whakamahinga maha, pērā i ngā pūnaha hiko whatu, taputapu ahumāki, me ngā pūkaha mana
Ka hoatu te TPS53511RGTT i roto i tōpānga 16-VFQFN me papa tūmau, ā, kei te wātea hoki i roto i te kēpēpe Tape & Reel (TR).
Ko te TPS53511RGTT he hua whai kiko, ā, kāore he mahere tata mo te kaupapa kore e whai hua. Ka upoko mātou ki a kiritaki kia ui mō te wātea o ngā hua me ngā rerekētanga pōturi me ngā tauira kī atu.
Pūrere whatu pūkoro
taputapu ahumāki
Pūrere mana
Pūhiko motika/ūngā
Hiko waka motor-electronic
Kei runga i tā mātou paetukutuku te ripa taipitopito rawa mō te TPS53511RGTT. E whakatūpato ana mātou kia tango i te ripa hei mōhiotanga taipitopito mō ngā tohutohu hangarau me te hoahoa.
Ko ngā kiritaki e tūmanako ana kia tiki taunakitanga mō te TPS53511RGTT i tā mātou paetukutuku. Tiki taunakitanga ināianei kia whiwhi i ngā painga o tēnei tuku whāiti wā.
IC REG BUCK ADJ 1.5A 16QFN
IC REG BUCK ADJUSTABLE 8A 28VQFN
IC REG BUCK ADJUSTABLE 30A 22SON
TI SON-22
TI VQFN28
EVALUATION MODULE
TI SON22
EVAL MODULE TPS53513
TI
TI N/A
EVAL MODULE FOR TPS53355-743
IC REG BUCK ADJUSTABLE 8A 28VQFN
TI VQFN28
TI VQFN28
TI VQFN
IC REG BUCK ADJUSTABLE 30A 22SON
TPS53513RVER VQFN28 TI
PERKINE DIP
TI 13
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
TPS53511RGTTTexas Instruments |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|