Maori
| Tau Wae: | Y09430R25000F0L |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | VPG Foil |
| Tuhinga o mua: | RES 0.25 OHM 10W 1% RADIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $21.0087 |
| 200+ | $8.1305 |
| 500+ | $7.845 |
| 1000+ | $7.7037 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±1% |
| Te Tae Tema | ±3ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm) |
| Raupapa | VCS302 |
| Tuhinga | 250 mOhms |
| Mana (Watts) | 10W |
| Paa / Case | Radial - 4 Leads |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | - |
| Tuhinga o mua | 4 |
| Teitei - Tae (Max) | 1.024" (26.01mm) |
| Ngā āhuatanga | Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Metal Foil |




RES 0.25 OHM 10W 1% RADIAL
RES 0.2 OHM 10W 1% RADIAL
RES 0.25 OHM 10W 0.5% RADIAL
RES 0.2 OHM 10W 1% RADIAL
RES 0.25 OHM 10W 0.5% RADIAL
RES 0.25 OHM 10W 1% RADIAL
RES 0.25 OHM 10W 0.5% RADIAL
RES 0.25 OHM 10W 0.5% RADIAL
RES 0.25 OHM 10W 0.5% RADIAL
RES 0.25 OHM 10W 1% RADIAL
RES 0.2 OHM 10W 0.5% RADIAL
RES 0.25 OHM 10W 0.1% RADIAL
RES 0.25 OHM 10W 0.1% RADIAL
RES 0.2 OHM 10W 1% RADIAL
RES 0.22 OHM 10W 0.5% RADIAL
RES 0.2 OHM 10W 1% RADIAL
RES 0.22 OHM 10W 0.5% RADIAL
RES 0.3 OHM 10W 1% RADIAL
RES 0.2 OHM 10W 0.5% RADIAL
RES 0.25 OHM 10W 0.5% RADIAL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/10/23
2025/01/15
2025/07/16
2024/08/25
Y09430R25000F0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio Group) |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|