Maori
| Tau Wae: | HC9-100-R |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Coiltronics (Eaton) |
| Tuhinga o mua: | FIXED IND 10UH 8.5A 14 MOHM SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $4.0357 |
| 10+ | $3.7025 |
| 25+ | $3.3656 |
| 50+ | $2.827 |
| 100+ | $2.4232 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | Drum Core, Wirewound |
| Te manawanui | ±15% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.555" L x 0.516" W (14.10mm x 13.10mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | HC9 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | - |
| Paa / Case | Nonstandard |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 155°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | Iron Powder |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 100 kHz |
| Inangarangi | 10 µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.295" (7.50mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - |
| DC Resistance (DCR) | 14mOhm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 8.5 A |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | 12.5A |




HC9-100-R
Koha Y-IC he kaihautū kounga o ngā hua o te Runanga Hiko a Eaton, e whakawātea ana i ngā kiritaki ki ngā hua me ngā ratonga paerewa tino pai.
Ko te HC9-100-R he tohu whakauru tuara ki runga, he inductor tupu ana rānea he pokanga manga me te hanga okewa. Kei reira te taputapu pokanga parahi rino, me tuku i tētahi uara pūngao o te 10 μH me te āhua herea ±15%.
He pokanga manga, he hanga okewa
He materialu pokanga parahi rino
Uara pūngao o te 10 μH
He herea ±15%
He taumata hāngai o nāianei 8.5 A
He nāianei toharite teitei o 12.5 A
Ehara i te whakawehe i nga tau
Te aukati parahanga o te 14 mΩ
Ana ki te pāmahana mahi -40°C ki te 155°C
He hanga pono, roa hokiTūtaki ki ngā momo tono maha
He kaha ki te whakahaere i te nāianei
He ū i te mahi mō te roa i runga i te pāmahana mahi
He kohinga tape me te riwha (TR)
Kāhua kāore i te paerewa
Rāngai: 14.10mm ngā roa, 13.10mm te whanui
Te teitei noho (max): 7.50mm
Ko te HC9-100-R he hua whaihua
Tērā pea he tauira rite, heāhei hoki ētahi tauira kē atu, koa whakapā ki tā mātou rōpū hoko mō ētahi atu pārongo.
Ngā pūnaha hiko
Ngā puni tātari
Whakarite i te haruru
Ngā tono hiko whānui
Ko te pepa raraunga tino mana mō te HC9-100-R kei tā mātou paetukutuku. Kua whakatūpato rātou i ngā kiritaki kia kitea ētahi pārongo whaihua mō ngā taputapu hangarau taipitopito.
E tūtohu ana matou kia tono kōnae utu mō te HC9-100-R i tā mātou paetukutuku. Tiki atu ki tētahi kōnae utu ināianei ki te whai wāhi ki tā mātou whakahihiri mōkū roa.
FIXED IND 33UH 4.42A 48.8MOHM SM
HM New
FIXED IND 2.2UH 17.2A 3.37 MOHM
THERMOSTAT 90DEG C NC 2-SMD SLDR
EIA/ITU PABX SLIC
FIXED IND 22UH 6.3A 25.7MOHM SMD
SLIC, 2-4 CONVERSION, BIPOLAR
FIXED IND 6.8UH 10.3A 9.4MOHM SM
SLIC, 2-4 CONVERSION, BIPOLAR
FIXED IND 4.3UH 13A 5.9 MOHM SMD
FIXED IND 470NH 33.7A 0.88 MOHM
FIXED IND 47UH 3.65A 72.3MOHM SM
HC9P5502B-5 HARRIS
FIXED IND 1UH 23.7A 1.87MOHM SMD
FIXED IND 1.5UH 21A 2.27MOHM SMD
SLIC, 2-4 CONVERSION, BIPOLAR
ITU CO/LOOP CARRIER SLIC
FIXED IND 3.3UH 14.3A 4.87 MOHM
FIXED IND 200NH 46.7A 0.5MOHM SM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/23
2025/01/24
2025/08/4
2024/10/23
HC9-100-REaton - Electronics Division |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|