Maori
| Tau Wae: | HC9-R20-R |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Coiltronics (Eaton) |
| Tuhinga o mua: | FIXED IND 200NH 46.7A 0.5MOHM SM |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $1.3685 |
| 200+ | $0.5457 |
| 450+ | $0.5281 |
| 900+ | $0.5192 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | Drum Core, Wirewound |
| Te manawanui | ±15% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.528' L x 0.516' W (13.40mm x 13.10mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | HC9 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | - |
| Paa / Case | Nonstandard |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 155°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | Iron Powder |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 100 kHz |
| Inangarangi | 200 nH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.295' (7.50mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - |
| DC Resistance (DCR) | 0.5mOhm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 46.7 A |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | 95A |




FIXED IND 22UH 6.3A 25.7MOHM SMD
FIXED IND 33UH 4.42A 48.8MOHM SM
EIA/ITU PABX SLIC
SLIC, 2-4 CONVERSION, BIPOLAR
FIXED IND 47UH 3.65A 72.3MOHM SM
FIXED IND 1UH 23.7A 1.87MOHM SMD
SLIC, 2-4 CONVERSION, BIPOLAR
FIXED IND 4.3UH 13A 5.9 MOHM SMD
SLIC, 2-4 CONVERSION, BIPOLAR
FIXED IND 1.5UH 21A 2.27MOHM SMD
THERMOSTAT 90DEG C NC 2-SMD SLDR
FIXED IND 470NH 33.7A 0.88 MOHM
FIXED IND 2.2UH 17.2A 3.37 MOHM
HC9P5502B-5 HARRIS
FIXED IND 6.8UH 10.3A 9.4MOHM SM
FIXED IND 3.3UH 14.3A 4.87 MOHM
FIXED IND 10UH 8.5A 14 MOHM SMD
ITU CO/LOOP CARRIER SLIC
HM New
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/08/29
2024/01/20
2024/08/22
2025/02/27
HC9-R20-REaton - Electronics Division |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|