Maori
| Tau Wae: | HC9-2R2-R |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Coiltronics (Eaton) |
| Tuhinga o mua: | FIXED IND 2.2UH 17.2A 3.37 MOHM |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $2.3761 |
| 200+ | $0.9194 |
| 450+ | $0.8876 |
| 900+ | $0.8717 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | Drum Core, Wirewound |
| Te manawanui | ±15% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.555" L x 0.516" W (14.10mm x 13.10mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | HC9 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | - |
| Paa / Case | Nonstandard |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 155°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | Iron Powder |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 100 kHz |
| Inangarangi | 2.2 µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.295" (7.50mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - |
| DC Resistance (DCR) | 3.37mOhm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 17.2 A |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | 26A |




FIXED IND 33UH 4.42A 48.8MOHM SM
THERMOSTAT 90DEG C NC 2-SMD SLDR
FIXED IND 200NH 46.7A 0.5MOHM SM
EIA/ITU PABX SLIC
SLIC, 2-4 CONVERSION, BIPOLAR
FIXED IND 10UH 8.5A 14 MOHM SMD
ITU CO/LOOP CARRIER SLIC
FIXED IND 47UH 3.65A 72.3MOHM SM
FIXED IND 6.8UH 10.3A 9.4MOHM SM
SLIC, 2-4 CONVERSION, BIPOLAR
FIXED IND 3.3UH 14.3A 4.87 MOHM
FIXED IND 22UH 6.3A 25.7MOHM SMD
FIXED IND 1.5UH 21A 2.27MOHM SMD
FIXED IND 4.3UH 13A 5.9 MOHM SMD
FIXED IND 1UH 23.7A 1.87MOHM SMD
SLIC, 2-4 CONVERSION, BIPOLAR
HC9P5502B-5 HARRIS
HM New
FIXED IND 470NH 33.7A 0.88 MOHM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/08/29
2024/01/20
2024/08/22
2025/02/27
HC9-2R2-REaton - Electronics Division |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|