Maori
| Tau Wae: | SC43-2R2 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Bel |
| Tuhinga o mua: | FIXED IND 2.2UH 2.7A 47 MOHM SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.1613 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | Wirewound |
| Te manawanui | ±20% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Paeke Paerewa | 1,500 |
| Rahi / Rahi | 0.189" L x 0.169" W (4.80mm x 4.30mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | SC43 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | - |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | Nonstandard |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rauemi - Kore | - |
| Te Tae Kaituku Taeke | 16 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 7.96MHz |
| Inangarangi | 2.2µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.7A 47 mOhm Max Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 47 mOhm Max |
| Whakatauranga onamata | 2.7A |
| I teie nei - Maama | 2.6A |




FIXED IND 27UH 740MA 522 MOHM
FIXED IND 33UH 720MA 540 MOHM
FIXED IND 1.8UH 2.9A 42 MOHM SMD
FIXED IND 3.3UH 2.15A 58MOHM SMD
FIXED IND 27UH 740MA 522MOHM SMD
FIXED IND 22UH 860MA 378 MOHM
FIXED IND 2.2UH 2.7A 47 MOHM SMD
FIXED IND 1.4UH 3.1A 38 MOHM SMD
FIXED IND 33UH 720MA 540MOHM SMD
FIXED IND 3.3UH 2.15A 58 MOHM
FIXED IND 22UH 860MA 378MOHM SMD
FIXED IND 2.7UH 2.5A 52 MOHM SMD
FIXED IND 39UH 640MA 587MOHM SMD
FIXED IND 1.4UH 3.1A 38 MOHM SMD
FIXED IND 1UH 3.2A 33 MOHM SMD
FIXED IND 2.7UH 2.5A 52 MOHM SMD
FIXED IND 39UH 640MA 587 MOHM
FIXED IND 3.9UH 1.98A 76MOHM SMD
FIXED IND 3.9UH 1.98A 76 MOHM
FIXED IND 1.8UH 2.9A 42 MOHM SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
SC43-2R2Bel |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|