Maori
| Tau Wae: | SC43-3R3 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Signal Transformer |
| Tuhinga o mua: | FIXED IND 3.3UH 2.15A 58MOHM SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.5844 |
| 200+ | $0.2333 |
| 500+ | $0.2262 |
| 1500+ | $0.2218 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | Wirewound |
| Te manawanui | ±20% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.189' L x 0.169' W (4.80mm x 4.30mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | SC43 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | - |
| Paa / Case | Nonstandard |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | - |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 7.96 MHz |
| Inangarangi | 3.3 µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.138' (3.50mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - |
| DC Resistance (DCR) | 58mOhm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 2.15 A |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | 2.15A |




FIXED IND 2.7UH 2.5A 52 MOHM SMD
FIXED IND 27UH 740MA 522 MOHM
FIXED IND 4.7UH 1.72A 94 MOHM
FIXED IND 47UH 600MA 844MOHM SMD
FIXED IND 39UH 640MA 587 MOHM
FIXED IND 4.7UH 1.72A 94MOHM SMD
FIXED IND 3.9UH 1.98A 76MOHM SMD
FIXED IND 56UH 540MA 937MOHM SMD
FIXED IND 33UH 720MA 540MOHM SMD
FIXED IND 2.2UH 2.7A 47 MOHM SMD
FIXED IND 56UH 540MA 937 MOHM
FIXED IND 2.7UH 2.5A 52 MOHM SMD
FIXED IND 2.2UH 2.7A 47 MOHM SMD
FIXED IND 5.6UH 1.68A 101MOHM SM
FIXED IND 33UH 720MA 540 MOHM
FIXED IND 39UH 640MA 587MOHM SMD
FIXED IND 47UH 600MA 844 MOHM
FIXED IND 3.9UH 1.98A 76 MOHM
FIXED IND 5.6UH 1.68A 101 MOHM
FIXED IND 3.3UH 2.15A 58 MOHM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
SC43-3R3Signal Transformer |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|