Maori
| Tau Wae: | SC43-330 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Signal Transformer |
| Tuhinga o mua: | FIXED IND 33UH 720MA 540MOHM SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.2433 |
| 200+ | $0.0942 |
| 500+ | $0.0909 |
| 1500+ | $0.0892 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | Wirewound |
| Te manawanui | ±20% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.189" L x 0.169" W (4.80mm x 4.30mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | SC43 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | - |
| Paa / Case | Nonstandard |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | - |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 2.52 MHz |
| Inangarangi | 33 µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - |
| DC Resistance (DCR) | 540mOhm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 720 mA |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | 640mA |




FIXED IND 2.2UH 2.7A 47 MOHM SMD
FIXED IND 2.7UH 2.5A 52 MOHM SMD
FIXED IND 2.7UH 2.5A 52 MOHM SMD
FIXED IND 3.9UH 1.98A 76MOHM SMD
FIXED IND 3.3UH 2.15A 58MOHM SMD
FIXED IND 47UH 600MA 844 MOHM
FIXED IND 27UH 740MA 522MOHM SMD
FIXED IND 22UH 860MA 378 MOHM
FIXED IND 3.3UH 2.15A 58 MOHM
FIXED IND 47UH 600MA 844MOHM SMD
FIXED IND 22UH 860MA 378MOHM SMD
FIXED IND 2.2UH 2.7A 47 MOHM SMD
FIXED IND 39UH 640MA 587 MOHM
FIXED IND 3.9UH 1.98A 76 MOHM
FIXED IND 39UH 640MA 587MOHM SMD
FIXED IND 27UH 740MA 522 MOHM
FIXED IND 4.7UH 1.72A 94MOHM SMD
FIXED IND 1.8UH 2.9A 42 MOHM SMD
FIXED IND 33UH 720MA 540 MOHM
FIXED IND 4.7UH 1.72A 94 MOHM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
SC43-330Signal Transformer |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|