Maori
| Tau Wae: | TS461CLT |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | STMicroelectronics |
| Tuhinga o mua: | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.4593 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohiko - tohaina te span (min) | 2.7 V |
| Ngaohiko - tohaina te span (max) | 10 V |
| Momotuhi - Whakamutanga Whakauru | 1 mV |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-23-5 |
| Te utu o te huka | 4V/µs |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Momo putanga | Rail-to-Rail |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -20°C ~ 70°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Hua Hua Whai Hua | 12 MHz |
| I teie nei - Te tuku | 2mA |
| I teie nei - Putanga Whakauru | 200 nA |
| Tau hua hua | TS461 |
| Momo Kuputuhi | General Purpose |
| TS461CLT Taipitopito PDF [English] | TS461CLT PDF - EN.pdf |




TS461CLT
Ko te Y-IC he tohatoha kounga o ngā hua a STMicroelectronics, e tuku ana ki ngā kiritaki i ngā hua me ngā ratonga pai rawa atu.
Ko te TS461CLT he kara opereta whānui mō te tikanga noa, he putanga mai i TSTMicroelectronics, he tohu nui mō te taumata piki tere, te hua whanui o te roa kāpene, me ngā uara taupatupatu me ngā uara wehe iti.
Kara opereta whānui mō te tikanga noa
Putanga mai i te taha o te rangi ki te rangi
Te tere piki ngāwari: 4V/μs
Hua whanui o te kāpene: 12MHz
Uara iti o te kāpene urunga: 200nA
Uara wehe iti o te urunga: 1mV
He ngawari ki ngā momo tono maha
He kiko kaha ki te penapena hiko me te iti o te kohi mana
Mahi tōkuri, he whakapono hoki
Pouaka me te pepa tautuhi (Tape & Reel)
Pouaka whakaurunga mata (SOT-23-5)
Rahi iti me ngā ahuatanga pāmahana e pai ana mō ngā hoahoa herehere
He hua whai-mahi te TS461CLT
E wātea ana ētahi tauira mateka, pēnei i:
- TS462CLT
- TS463CLT
Ki te hiahia koe iētahi atu tautoko, whakapā atu ki tā mātou rōpū hoko i runga i tā mātou paetukutuku.
Harmonia whānui mō te tuku kaha
Āpitihanga pākahā e kowhiringa ana
Āpitihanga taputapu e whaitake ana
Kei te wātea te pepa mōhiohio hou rawa mō te TS461CLT i runga i tā mātou paetukutuku. Tōia mai te reira mō ngā taipitopito hangarau katoa.
E taunaki ana mātou kia tiki taurangi utu i tā mātou paetukutuku. Tiki taurangi ināianei hei painga mō tā mātou tuku motuhake i tērā wā.
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP
IC LINE DRIVER 28TSSOP
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MINI DIP
ST SOT23-5
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
SOP-8
1005, 100V, 0.125A, SWITCHING DI
N/A New
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
IC AMP CLASS G STEREO 16FLIPCHIP
TSC DFN
IC AMP CLASS G STEREO 16FLIPCHIP
ST SOP8
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC AMP CLASS AB STER 16FLIPCHIP
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC AMP CLASS G STEREO 16FLIPCHIP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/02/23
2025/01/24
2025/08/4
2024/10/23
TS461CLTSTMicroelectronics |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|