Maori
| Tau Wae: | TS4604IPT |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | STMicroelectronics |
| Tuhinga o mua: | IC LINE DRIVER 28TSSOP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3V ~ 4.8V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 28-TSSOP |
| Ngā whakaaturanga | - |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te maha o nga pouaka | 4 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Atanga | Analog |
| Mahinga | Line Driver |
| Tau hua hua | TS4604 |
| Nga tono | Pre-Amplifier |
| TS4604IPT Taipitopito PDF [English] | TS4604IPT PDF - EN.pdf |




TS4604IPT
Ko te Y-IC he tohatoha kounga mō ngā hua a STMicroelectronics. Ka hoatu e mātou ki ngā kiritaki ngā hua me ngā ratonga pai rawa.
Ko te TS4604IPT he rihi kaiwhakahaere rārangi whā, homai hei whakamahinga oro. Kei roto i tōna hoahoanga he tūtena rārangi mana motuhake e whā, he wāhi kotahi, he iti anake te rahi, ana hoki he kaha nui.
Ngā tūtena kaiwhakahaere rārangi whā
Atanga ōrite
Utu utu 3V ki te 4.8V
Rānei pāmahana mahi -40°C ki te 85°C
He mōkihi whakararu mata
Hoahoa poto, whaihua hoki
Mōkihi oro maha mō ngā tono ngāwari
Mahi tika i runga i ngā pāmahana rerekē
Ka kapehia te TS4604IPT i te momo 28-TSSOP (0.173", 4.40mm te whanui) i runga i te mōkihi whakararu mata. tēnei momo mōkihi ka hoatu he otinga poto, whaihua, me ngā āhuatanga hiko me te pāmahana pai mō te whakamahi.
Ko te TS4604IPT he hua tawhito inaianei. He pea kei reira ngā tauira ōrite, whakakapi rānei. E taunaki ana kia whakapā ki tō mātou rōpū hoko mā te paetukutuku a Y-IC mō ētahi kōrero mō ngā kōwhiringa wātea.
Ngā rōpū pre-amp
Pūwera oro
Hiko kaha mō ngā kaihoko
Ko te ripa raraunga tino rangatira mō te TS4604IPT kei runga i te paetukutuku a Y-IC. E taunaki ana kia tango i te ripa raraunga mō ngā kiko hangarau taipitopito me ngā pārongo hoahoa.
E taunaki ana kia tono uara mō te TS4604IPT i runga i te paetukutuku a Y-IC. Tono ināianei, me te rapu atu hoki mō ngā mōhiotanga mō tēnei hua me ā mātou ratonga.
TSC DFN
IC AMP CLASS G STEREO 16FLIPCHIP
1005, 100V, 0.125A, SWITCHING DI
N/A New
SOP-8
IC AMP CLASS G STEREO 16FLIPCHIP
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-5
IC VREF SHUNT ADJ 1% SC70-5
IC AMP CLASS G STEREO 16FLIPCHIP
ST SOT23-5
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
IC AMP CLASS AB STER 16FLIPCHIP
ST SOP8
IC VREF SHUNT ADJ 0.5% SC70-5
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
IC VREF SHUNT 1% SOT23-5
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/02/23
2025/01/24
2025/08/4
2024/10/23
TS4604IPTSTMicroelectronics |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|