Maori
| Tau Wae: | TS4436ICT |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | STMicroelectronics |
| Tuhinga o mua: | IC VREF SHUNT ADJ 1% SC70-5 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.4638 |
| 200+ | $0.1805 |
| 500+ | $0.1734 |
| 1000+ | $0.1706 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 0.6V |
| Putanga - Whakaputa (Max) | 1.8 V |
| Momotuhi - Whakauru | - |
| Te manawanui | ±1% |
| Te Tae Tema | 150ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SC-70-5 |
| Raupapa | - |
| Momo Pukapuka | Shunt |
| Paa / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Adjustable |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 10Hz ki te 10kHz | - |
| Noise - 0.1Hz ki te 10Hz | - |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Te tuku | - |
| Nama - Whakaputa | 20 mA |
| I teie nei - Cathode | 250 µA |
| Tau hua hua | TS4436 |
| TS4436ICT Taipitopito PDF [English] | TS4436ICT PDF - EN.pdf |




TS4436ICT
Ko Y-IC he tohatoha kounga o STMicroelectronics, he kaihanga matua o ngā wāhanga hiko. Ka tukuna he hua me ngā ratonga pai ki ngā kiritaki.
Ko te TS4436ICT he IC taitara whakatika hiko waetanga whakamaramatanga nō STMicroelectronics. Kei a ia he raima whanui mō te whakatika i te hiko putu mai i te 0.6V ki te 1.8V, ā, kei reira te iti o te pānga mahana o te 150ppm/°C.
• Raima o te hiko putu e taea ana te whakatika: 0.6V ki te 1.8V
• Pānga o te pānga mahana iti: 150ppm/°C
• Whakarite hiko tino piri: ±1%
• Mana tuku hiko: 20mA
• Raima pāmahana whakahaere: -40°C ki te 85°C
• Whakahaere hiko tika mō ngā pūnaha aronga-kāpia me ngā rihi whakakotahitanga
• Raima whanui mō te hiko putu e taea ana te whakatika mō te hanganga pūnaha pli
• Puutahi pānga mahana pai hei tiaki i te tika hiko i ngā ahuatanga mahi
• Te kaha nui o te tuku hiko hei whakahaere i ngā utu maha
• Mōkī/Keemu: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
• Momo Whakarākei: Momo Mataara
• Mōkī: Pepeke Rīpene me te Pūtāhua (TR)
Ko te TS4436ICT he hua whaihua, kāore he rongoā mō te kati. Ka taea hoki te whakaaro mō ngā tauira ōrite/pēkeake e whai ake nei: TS4431, TS4432, me TS4433.
• Ngā rihi aronga-kāpia me ngā whakaurunga whakakotahitanga
• Te whakahaere hiko mō ngā wāhanga whai-mōhiotia
• Ngā pūnaha ahumahi me ngā pūnaha kāinga
• Pūrere pākahiko e whakamahi ana i te pākahiko
Kei te waatea te ripa raraunga hou mō te TS4436ICT i runga i te paetukutuku a Y-IC. E tūtohu ana kia tango i te ripa raraunga mō ngā ngāwari hangarau me ngā whakaaro hoahoa mātātoa.
E tūtohu ana kia tono uara mō te TS4436ICT i runga i te paetukutuku a Y-IC. Tukua pūkete ināianei kia whai wāhi ki tā mātou whakarite whakataetae me te utu pai rawa i te wā poto.
IC VREF SHUNT ADJ 0.5% SC70-5
1005, 100V, 0.125A, SWITCHING DI
TS432CX TSC
IC AMP CLASS AB STER 16FLIPCHIP
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
N/A New
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-5
IC VREF SHUNT ADJ 1% SOT23-3
IC LINE DRIVER 28TSSOP
IC VREF SHUNT 1% SOT23-5
TS432BCX RF TSC
TSC DFN
SOP-8
TS432CXRF TSC
1.24 SHUNT VOLTAGE REGULATOR
IC VREF SHUNT ADJ 1% SOT23
RELAY TIME DELAY 165SEC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2024/08/29
2024/01/20
2024/08/22
2025/02/27
TS4436ICTSTMicroelectronics |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|