Maori
| Tau Wae: | TS461CD |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | STMicroelectronics |
| Tuhinga o mua: | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.879 |
| 200+ | $0.3503 |
| 500+ | $0.3388 |
| 1000+ | $0.3332 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohiko - tohaina te span (min) | 2.7 V |
| Ngaohiko - tohaina te span (max) | 10 V |
| Momotuhi - Whakamutanga Whakauru | 1 mV |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SOIC |
| Te utu o te huka | 4V/µs |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pūhera | Tube |
| Momo putanga | Rail-to-Rail |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -20°C ~ 70°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Hua Hua Whai Hua | 12 MHz |
| I teie nei - Te tuku | 2mA |
| I teie nei - Putanga Whakauru | 200 nA |
| Tau hua hua | TS461 |
| Momo Kuputuhi | General Purpose |
| TS461CD Taipitopito PDF [English] | TS461CD PDF - EN.pdf |




IC AMP CLASS G STEREO 16FLIPCHIP
1005, 100V, 0.125A, SWITCHING DI
IC AMP CLASS G STEREO 16FLIPCHIP
IC AMP CLASS AB STER 16FLIPCHIP
SOP-8
IC VREF SHUNT ADJ 1% SC70-5
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
TSC DFN
IC VREF SHUNT 1% SOT23-5
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
IC AMP CLASS G STEREO 16FLIPCHIP
IC LINE DRIVER 28TSSOP
ST SOT23-5
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
IC VREF SHUNT ADJ 0.5% SC70-5
ST SOP8
N/A New
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/02/23
2025/01/24
2025/08/4
2024/10/23
TS461CDSTMicroelectronics |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|