| Tau Wae: | DF50BA120 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Sansha Electric |
| Tuhinga o mua: | IGBT Modules |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Toa | - |
| Whakaaetanga | New Original Stock |
| Te tiwhikete | 100% Perfect Functions |
| Waahi Tae | 2-3days after payment. |
| Huanga hua | Uara huanga |
| Te utu | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Hokona e | DHL / Fedex / UPS |
| Tauranga | HongKong |
| Email Email RFQ | Info@Y-IC.com |
| DF50BA120 Taipitopito PDF [English] | DF50BA120 PDF - EN.pdf |
DF50BA120
SANREX
CONN SOCKET HSG 9POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 7POS 1.00MM
IGBT Modules
IGBT Modules
DIOE MODULE 1600V 50A
DIOE MODULE 800V 50A
CONN SOCKET HSG 20POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 8POS 1.00MM
CONN HEADER SMD 8POS 1MM
CONN SOCKET HSG 20POS 1.00MM
CONN SOCKET 28-30AWG CRIMP GOLD
CONN SOCKET HSG 30POS 1.00MM
CONN HEADER SMD 9POS 1MM
CONN HEADER SMD R/A 8POS 1MM