| Tau Wae: | DF50BA40 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Sansha Electric |
| Tuhinga o mua: | IGBT Modules |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Toa | - |
| Whakaaetanga | New Original Stock |
| Te tiwhikete | 100% Perfect Functions |
| Waahi Tae | 2-3days after payment. |
| Huanga hua | Uara huanga |
| Te utu | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Hokona e | DHL / Fedex / UPS |
| Tauranga | HongKong |
| Email Email RFQ | Info@Y-IC.com |
| DF50BA40 Taipitopito PDF [English] | DF50BA40 PDF - EN.pdf |
DF50BA40
SANREX
Ko te DF50BA40 he momo ihohāngā IGBT nā SANREX, he kaihanga matua i ngā taputapu semiconductor hiko.
IGBT Modules
CONN HEADER SMD 8POS 1MM
DIOE MODULE 800V 50A
CONN SOCKET HSG 8POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 20POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 30POS 1.00MM
DIOE MODULE 1600V 50A
CONN SOCKET HSG 30POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 20POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 40POS 1.00MM
CONN HEADER SMD 9POS 1MM
CONN SOCKET HSG 9POS 1.00MM