| Tau Wae: | DF50BA60 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Sansha Electric |
| Tuhinga o mua: | IGBT Modules |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Toa | - |
| Whakaaetanga | New Original Stock |
| Te tiwhikete | 100% Perfect Functions |
| Waahi Tae | 2-3days after payment. |
| Huanga hua | Uara huanga |
| Te utu | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Hokona e | DHL / Fedex / UPS |
| Tauranga | HongKong |
| Email Email RFQ | Info@Y-IC.com |
| DF50BA60 Taipitopito PDF [English] | DF50BA60 PDF - EN.pdf |
DF50BA60
• Hoahoa mō ngā whānuitanga o te IGBT
• 50A te tāha me te ū o te hau
• 600V te taumata hiko
• Hangarau uhi whangai mō te pākiki ake me te matatau atu.
• Māeneene, pūmau hoki te mahi
• He pai mō ngā momo whakamahinga ahumahi maha
• Kaha ki te whakawhiti hiko hauora, pai hoki te kaha whakahaere.
• Kītenga mō te module
• Hanganga titi parenga maitai (IMS)
• Rahi poto, he paerewa ngā whiore
• Nga āhuatanga pāmahana me te hiko pai rawa.
• Whakahaere hiko whakawhiti rere rere
• Nga taputapu whakaūkainga
• Nga taputapu hiko
• Whakahaere motuka ahumahi
• Pūnaha whakahou oranga hiko.
DIOE MODULE 1600V 50A
IGBT Modules
IGBT Modules
CONN SOCKET HSG 30POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 8POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 20POS 1.00MM
CONN HEADER SMD 9POS 1MM
CONN SOCKET HSG 30POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 40POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 40POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 20POS 1.00MM
CONN SOCKET 28-30AWG CRIMP GOLD
CONN SOCKET HSG 9POS 1.00MM
DIOE MODULE 800V 50A