Maori
| Tau Wae: | DF50BA80 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | SanRex Corporation |
| Tuhinga o mua: | DIOE MODULE 800V 50A |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $14.0701 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) | 800 V |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 1.2 V @ 50 A |
| Hangarau | Standard |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | Module |
| Pūhera | Tray |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Momo Tono | Three Phase |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 4 mA @ 800 V |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | 50 A |
| DF50BA80 Taipitopito PDF [English] | DF50BA80 PDF - EN.pdf |




DF50BA80
Ko te Y-IC he tohunga tohatoha kounga o ngā hua a SanRex Corporation, e whakarato ana i ngā hua pallia me ngā ratonga pai ki ngā kiritaki.
Ko te DF50BA80 he huinga diode pātea tri-āwhāwhā teitei te mahinga, i whakamahia mō ngā tono ahumahi me ngā pakihi rerekē, ā, he whakamana mō te kaha me te pono.
• Hoahoa whakawhiti kōpaki tri-āwhāwhā• Whakaahuatanga mō te mana o te taumata tōpē uara ki te 800V• E taea te whakahaere i te 50A āheitanga rerere o te reiti rerere
• He iti te ngaronga mō te uara whāitia i te 1.2V i te 50A
• Rānei te pāmahana whakahaere mai i te -40°C ki te 150°C
• Hononga kaha, pono hoki
• Huringa mana kaha tino whaihua
• Hoahoa iti, whai wāhi nui ki te wāhi mahi
• E pai mō ngā tono rerekē-ēnei katoa
Kei te pouaka rīnei te DFA50BA80. Ko te huinga he hoahoa whakapiri ki te pēke, ā, kei reira ngā huinga putea tika, ngā āhuatanga pāmahana me ngā āhuatanga hiko kia ū ki ngā hiahia o ngā tono e whakamahia ana.
Ko te DFA50BA80 he hua whaihua, kei te hanga tonu. Kāore anake pea i te wātea tērā pea he tauira rite, he kōwhiringa anake. Mēnā kei mōhiti āwhina koe, koa whakapā atu ki tā mātou rōpū hokohoko i runga i tā mātou paetukutuku.
• Pūnaha taraiwa motokā ahumahi
• Pūngao hākinakina
• Whakakī whakauru
• Pūnaha HVAC
• Pūnaha pūngao whakahou
Mā te tikiake i tā mātou paetukutuku, ka taea e koe te tiki i te pandanui o te whakarahiwhai mō te DFA50BA80, he tino oti, he pūkaha hoki.
E tūtohu ana mātou kia tiki kōrero utu mō te DFA50BA80 i tā mātou paetukutuku, kia tere ai te tiki i tētahi utu-a-rā, ā, kia mōhiotia hoki ngā tshamapa tino kawenga mō tēnei tuku motuhake.
CONN SOCKET HSG 40POS 1.00MM
CONN SOCKET 28-30AWG CRIMP GOLD
CONN HEADER SMD 9POS 1MM
DIOE MODULE 1600V 50A
CONN SOCKET HSG 40POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 20POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 30POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 50POS 1.00MM
IGBT Modules
IGBT Modules
IGBT Modules
IGBT Modules
CONN SOCKET HSG 9POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 30POS 1.00MM
IGBT Modules
IGBT Modules
CONN SOCKET HSG 20POS 1.00MM
IGBT Modules
IGBT Modules
CONN SOCKET 28-30AWG CRIMP GOLD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
DF50BA80SanRex Corporation |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|