| Tau Wae: | DF50BA80 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | SanRex Corporation |
| Tuhinga o mua: | DIOE MODULE 800V 50A |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
| Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) | 800 V |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 1.2 V @ 50 A |
| Hangarau | Standard |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | Module |
| Pūhera | Tray |
| Huanga hua | Uara huanga |
| Tae Mahi | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Momo Tono | Three Phase |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 4 mA @ 800 V |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | 50 A |
| DF50BA80 Taipitopito PDF [English] | DF50BA80 PDF - EN.pdf |
DF50BA80
• Hoahoa whakawhiti kōpaki tri-āwhāwhā• Whakaahuatanga mō te mana o te taumata tōpē uara ki te 800V• E taea te whakahaere i te 50A āheitanga rerere o te reiti rerere
• He iti te ngaronga mō te uara whāitia i te 1.2V i te 50A
• Rānei te pāmahana whakahaere mai i te -40°C ki te 150°C
• Hononga kaha, pono hoki
• Huringa mana kaha tino whaihua
• Hoahoa iti, whai wāhi nui ki te wāhi mahi
• E pai mō ngā tono rerekē-ēnei katoa
• Pūnaha taraiwa motokā ahumahi
• Pūngao hākinakina
• Whakakī whakauru
• Pūnaha HVAC
• Pūnaha pūngao whakahou
CONN SOCKET HSG 40POS 1.00MM
CONN SOCKET 28-30AWG CRIMP GOLD
CONN HEADER SMD 9POS 1MM
DIOE MODULE 1600V 50A
CONN SOCKET HSG 40POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 20POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 30POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 50POS 1.00MM
IGBT Modules
IGBT Modules
CONN SOCKET HSG 9POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 30POS 1.00MM
CONN SOCKET HSG 20POS 1.00MM